Biuro rachunkowe cennik

We Wrocławiu istnieje Biuro rachunkowe Pańczak & Lisowska s.c., które udostępnia swoim klientom z miasta oraz okolic profesjonalne wsparcie wykwalifikowanych księgowych oraz doradców podatkowych w wyjątkowych cenach. Opis biura rachunkowego wraz z cennikiem można znaleźć na stronie internetowej: http://www.biurorewident.pl/cennik/. Wszystkie usługi są kierowane do osób indywidualnych, jak i firm, które potrzebują wsparcia dobrego księgowego. Chcą Państwo zoptymalizować koszty związane z zatrudnianiem osób do obsługi księgowości? Pomysł pomocy z zewnątrz jest najlepszym rozwiązaniem! Powierzając księgowość polecanemu biuru rachunkowemu, zyskują Państwo gwarancję rzetelnie i terminowo zrealizowanych zadań z szeroko pojętej księgowości.

Cennik biura rachunkowego z Wrocławia

W ofercie Biura rachunkowego Pańczak & Lisowska s.c. znajdują się:

— usługi księgowe, w tym prowadzenie ksiąg rachunkowych,

— usługi kadrowo-płacowe, w tym usługi doradztwa i doradztwo podatkowe,

— pozostałe usługi, takie jak: analiza podmiotów gospodarczych, pomoc przy zakładaniu działalności, rejestracja działalności czy zgłaszanie zmian.

Ceny za proponowane usługi są niezwykle niskie porównując do innych biur, ze względu na optymalizowanie ich pod względem lokalnego rynku. Z biurem można współpracować jednorazowo lub nawiązać stałą współpracę na czas niekreślony. Każda wycena usług jest dopasowywana w sposób indywidualny do klienta, co zapewnia o optymalnych cenach. Jeśli nie znaleźli Państwo usługi, na której Wam najbardziej zależy, to zapraszamy do nawiązania kontaktu telefonicznego i zapytania o szczegóły.


Biuro Biegłego Rewidenta Pańczak & Lisowska s.c
Mydlana 1 pok.107/108
51-502 Wrocław

Zobacz także:

Regały magazynowe wysokiego składowania

Regały magazynowe wysokiego składowania

Jednolite standardy

Jednolite standardy

Rzeczoznawstwo, wyceny i doradztwo dla biznesu

Rzeczoznawstwo, wyceny i doradztwo dla biznesu

Integracja systemów ze sklepem internetowym

Integracja systemów ze sklepem internetowym

Analiza wody basenowej na obecność bakterii

Analiza wody basenowej na obecność bakterii