Zamówienia publiczne - szkolenia

W obszarze zamówień publicznych stale toczy się zacięta walka. Chodzi oczywiście o kontrakty o wysokiej wartości finansowej. Są to przedsięwzięcia związane zwykle z inwestycjami budowlanymi lub zaopatrywaniem jednostek publicznych w sprzęt lub inne produkty. Dla wielu przedsiębiorstw udział w przetargach publicznych to kwestia być albo nie być. Dobry kontrakt pozwala niekiedy zapewnić firmie kilka lat spokojnego funkcjonowania ekonomicznego. Z tych też powodów przedsiębiorcy stale poszukują jak najlepszej obsługi prawnej dla swoich firm właśnie w odniesieniu do ofert publicznych.

Zamówienia a prawo

Na rynku usług prawniczych funkcjonuje niewiele kancelarii prawnych, specjalizujących się tematyce zamówień publicznych. Jest to dość złożony obszar prawa, wymagający szerszej znajomości przepisów gospodarczych, także tych tworzonych przez instytucje unijne. Jednym z narzędzi pomocy prawnej dla przedsiębiorców, a także dla jednostek publicznych są szkolenia. Prowadzi je m.in. kancelaria mecenasa Grzegorza Mazurka w Warszawie. Są to krótkie, lecz wyczerpujące merytorycznie sesje szkoleniowe, dotyczące przede wszystkim:

  • zmian nowelizacyjnych prawa o zamówieniach,
  • procedur postępowania przetargowego,
  • kwestii odwoławczych.

Więcej informacji na temat szkoleń znajdziesz na stronie internetowej http://www.kancelariamazurek.pl/szkolenia-zamowienia-publiczne.html. Z oferty szkoleń korzysta spora liczba firm z Mazowsza, a także z innych regionów kraju. Są one źródłem wiedzy odnośnie wszelkich wprowadzanych zmian odnośnie ofert publicznych. Bez ich uwzględnienia może być niezwykle trudno o zdobycie kontraktu.


Kancelaria Prawna Adwokat Grzegorz Mazurek
Grójecka 194
02-390 Warszawa
tel. 22 305 36 55

Zobacz także:

Biura księgowe Białystok

Biura księgowe Białystok

Marcin Radel - Adwokat

Marcin Radel - Adwokat