Marcin Radel - Adwokat

Każdy z nas musi mieć pełną świadomość tego, że przepisy prawa nie są tylko i wyłącznie po to, aby tworzyć dla nas różnego rodzaju bariery, obowiązki czy obostrzenia. Prawo ma nas jednak także chronić i jeśli tylko zachodzi taka potrzeba to zdecydowanie powinniśmy z niego korzystać. Cały problem polega jednak na tym, że często nasza wiedza prawna jest mocno podstawowa. Jest to jednak oczywiste, gdyż dobrze znamy przede wszystkim te przepisy, z których korzystamy na co dzień lub chociaż regularnie od czasu do czasu. Kiedy jednak dochodzi do sytuacji nietypowych mogą pojawiać się problemy, chociażby związane z naszym majątkiem, ale także i własną pracą.

Jako pracownik musimy zdawać sobie sprawę z tego, że choć każda firma może wprowadzać własne regulaminy panujące w zakładzie pracy to jednak regulaminy te zawsze muszą być zgodne z zapisami prawa pracy i ich naginanie jest absolutnie zabronione. Życie jednak stawia przed nami często wiele przeszkód i niestety także w pracy możemy doświadczyć sytuacji, które nie do końca zgodne są z obowiązującym prawem. Zawsze w takich sytuacja powinniśmy skorzystać z pomocy adwokata w Poznaniu i tym samym skutecznie walczyć o swoje. Wiedza prawna takiej osoby pozwoli spojrzeć na daną sprawę pod odpowiednim kątem i jednocześnie znaleźć rozwiązanie, które nas usatysfakcjonuje.

W życiu codziennym zdarzają się także czasem poważne sprawy majątkowe. Kiedy dochodzi do rozwodu po wielu latach małżeństwa współmałżonkowie często nie potrafią się dogadać w kwestii podziału majątku. Czasem są także wątpliwości związane chociażby ze spadkiem. To również sytuacje, w których dobrze jest zasięgnąć odpowiedniej porady prawnej. W takim miejscu https://www.kancelaria-radel.pl/ otrzymamy jednak nie tylko wsparcie prawne, ale także adwokata, który będzie reprezentował nas w sądzie. Aby w pełni korzystać z przysługujących praw należy je najpierw poznać, dlatego pomoc adwokata jest najlepszym rozwiązaniem.

Kontakt na stronie https://www.kancelaria-radel.pl/kontakt/.


Kancelaria Adwokacka Adwokat Marcin Radel
Młyńska 14a/18
61-730 Poznań
tel. 61 855 17 90

Zobacz także:

Biura księgowe Białystok

Biura księgowe Białystok