Bioaron C

Rodzice wiedzą, że w przypadku przeziębienia u dzieci warto sięgnąć po skuteczny i sprawdzony lek. Objawy często pojawiają się znienacka, dlatego w aptece internetowej Gemini znajduje się szereg leków i suplementów diety dostępnych bez recepty. W przypadku takich dolegliwości jak infekcje górnych dróg oddechowych, a także związanym z nimi przeziębieniem lub brakiem apetytu właściwym preparatem może okazać się Bioaron C. Produkt można zamówić przez stronę http://www.aptekagemini.pl/bioaron-c-syrop-200ml.html. Syrop pozwala na stymulację układu odpornościowego, a co za tym idzie ułatwia zwalczanie infekcji bakteryjnych i wirusowych. Prawidłowy stopień układu immunologicznego przywraca wzrost limfocytów B i T oraz liczby przeciwciał obecnych we krwi. Wszystko to dzięki substancjom obecnych w wyciągu z liści aloesu drzewiastego, który obok witaminy c i substancji pomocniczych jest głównym składnikiem preparatu. Dodatkiem jest w nim również sok z aronii, będący źródłem witamin i substancji mineralnych.

Dawkowanie leku zawarte jest na opakowaniu i jeśli lekarz nie zaleci inaczej, to należy podawać płyn w następujący sposób:

  • dzieci w wieku 3-6 lat – 5 ml 2 razy dziennie przez 14 dni,
  • powyżej 6 lat – 3 razy dziennie po 5 ml przez 14 dni.

W przypadku braku apetytu należy podać maluchowi 5 ml syropu każdorazowo przed posiłkiem. Jeśli maluch cierpi na nietolerancję fruktozy, zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedobór sacharozy-izomaltazy, nie należy stosować u niego tego leku.


Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 600-80-88

Zobacz także:

Szeroki wachlarz innowacyjnych kosmetyków

Szeroki wachlarz innowacyjnych kosmetyków