www.properfekt-msds.pl/karta-charakterystyki/

Jesteśmy firmą działającą w swej branży od 2009 roku. Możemy pochwalić się wieloma wykonanymi zleceniami w sposób profesjonalny i satysfakcjonujący naszych klientów. Naszą firmę tworzą ludzie posiadający kompetentną wiedzę chemiczną i z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 

Czym jest karta charakterystyki substancji niebezpiecznej?

Jest to dokument, który w swojej treści zawiera opis zagrożeń, które może spowodować określona substancja lub mieszanina chemiczna, oraz dane fizykochemiczne, które ją opisują. Karta informuje również jak zapobiegać tym zagrożeniom i co zrobić, gdyby doszło do skażenia tą substancją bądź mieszaniną chemiczną.

Bierzemy odpowiedzialność na siebie przed naszym zleceniodawcom za wykonane przez nas karty. W momencie, gdyby doszło do kontroli, możecie Państwo liczyć na naszą nieodpłatną pomoc w wyjaśnianiu wszelkich uwag organu kontrolującego dotyczących treści karty.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważnym dokumentem jest karta charakterystyki, dlatego dbamy o każdy szczegół zawartej w niej treści. Śledzimy wszelkie zmiany w ustawodawstwie, tym samym zapewniając aktualność danych zawartych w przygotowywanej przez nas karcie charakterystyki niebezpiecznej substancji.

Zachęcamy do współpracy z naszą firmą. Gwarantujemy profesjonalne wykonanie zlecenia. Jeśli chcieliby Państwo skontaktować się z nami, zapraszamy na naszą stronę http://properfekt-msds.pl/.


Pro-Perfekt
Gnieźnieńska 3/20
61-015 Poznań
tel. 662 011 087

Zobacz także:

Oferta zniczy w hurtowni Kowalczyk

Oferta zniczy w hurtowni Kowalczyk

Przygotowanie mięsa w domu

Przygotowanie mięsa w domu

Przyścienne regały

Przyścienne regały

Hamulce uznanych producentów

Hamulce uznanych producentów